KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Ankara Banyo & Mutfak Sistemleri adıyla kurulan firmamız duşakabin sektöründe seçkin isim olma ve duşakabin, banyo dolabı ve alanında farklı bir imaj firma olma yolunda ilerlemektedir.
Hizmet politikamız da müşterilerine en uygun fiyatlarla kaliteyi tanıtmak ve Ankara Banyo & Mutfak Sistemleri farkını yaşatmayı amaçlamaktır.
Bizimle çalışan müşteri kitlesine verilebilenecek en iyi hizmetin,kalite ve memnuniyet olduğunu bilir ve bu yolda prensipler edinerek alanında seçkin firmalar arasında yerimizi korumak ve teknolojiyi sürekli yakından takip ederek sektörde lider kuruluş olmak için çalışmaktayız.
Ürünlerimizin satış işlemi nihai bir sonuç değil, her şeyin başladığı noktadır. Kullanıcının üreticiler ile ilk teması, satış işlemi sonrasında verilen hizmet ile başlar. Satış sonrası hizmetin kalitesi ve satın alınan ürünle yaşanan tecrübe, kullanıcı memnuniyetinde belirleyici olur.
Bu bilinçle hareket eden Ankara Banyo & Mutfak Sistemleri eksiksiz hizmet verebilmek maksadı ile “Müşteri Memnuniyeti ” çatısı altında kapsamlı bir hizmet anlayışına girmiştir.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak Kendi alanında Türkiye’de lider konumda olmak Firmamızı günün koşullarına hazırlarken gelecekte de sektöründe aranan firma haline getirmek için her türlü gayreti sarf etme kararlılığımızı sürdürmek İşletmemiz bünyesinde çalışan personeli günün koşul ve şartlarına en uygun şekilde istihdam edip onlardan en yüksek verimi almak için maddi ve manevi her türlü desteği sağlamak Müşteri memnuniyeti odaklı, iş etiğine riayet, takım çalışması, sosyal sorumluluk, müşteri menfaatlerine öncelik, rakip firmalarla her zaman mesafeli ve düzgün ilişkiler kurmak

VİZYONUMUZ

Firmamız çalışanları ile birlikte yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak Evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmak Faaliyette bulunduğumuz sektörde ekonomik ve ahlaki değerlere bağlı kalarak ilişki içerisinde bulunduğumuz, kişi, kurum ve kuruluşlara beklentileri doğrultusunda en iyi hizmeti vermek ve mutlak tüketici memnuniyetini karşılamak

Ankara Banyo

Ulubey Mahallesi Karpuzlu-1 Numara 24

SİTELER/ANKARA

0312 350 33 99

Başa dön